کمربند لاغری ویبروشیپ vibro shape قویترین کمربند لاغری دردنیا<br/>قابل توجه مشتریان<br/>عزیز بانو مارکت یکی از باسابقه ترین عرضه کنندگان محصولات لاغری بوده  buy-sell personal health-beauty
کمربند لاغری ویبروشیپ vibro shape قویترین کمربند لاغری دردنیا<br/>قابل توجه مشتریان<br/>عزیز بانو مارکت یکی از باسابقه ترین عرضه کنندگان محصولات لاغری بوده  buy-sell personal health-beauty
ارسال شده توسط : banoomarket
همه آگهی های این کاربر
09199921152 - 09199924635
ارسال شده توسط : banoomarket
تلفن: 09199921152 - 09199924635
پرسش از آگهی دهنده
پرسش
نام
پست الکترونیک
پرسش خصوصی
ارسال ارسال شد

کمربند لاغری ویبروشیپ vibro shape قویترین کمربند لاغری دردنیا
قابل توجه مشتریان
عزیز بانو مارکت یکی از باسابقه ترین عرضه کنندگان محصولات لاغری بوده وتلاش ما براین است که محصولات اصل ویا کیفیت بالا را باقیمت مناسب به مشتریان عزیز ارائه نماییم یکی ازمواردی که مشتریان عزیز باید به آن توجه نمایند این است که بعضی از فروشندگان مبادرت به فروش این محصول باقیمت بسیار گزاف مینمایند این نوع فروش برایمان بسیار راحت بوده ولی چرا؟

با استفاده حداقل روزی 10 دقیقه از دستگاه بسیار قوی vibro shape در مدت یکماه ، حداقل 2 الی 3 سایز کاهش اندازه و تا 8 کیلوگرم کاهش وزن را در اندام خود مشاهده خواهید کرد .
100% تضمین شده از سوی کمپانی سازنده .
دارای موتورلرزشی قوی و یک موتور مجزا برای ایجاد حرارت قوی باکیفیت بسیار عالی
این کمربند جدیدترین نوع محصول لاغری می‌باشد. باتوجه به اینکه عملکرد آن ویبره باقدرت بالا(قابل تنظیم)و حرارتی است، بازدهی آن دو برابر کمربندهای دیگر می‌باشد. به دلیل اینکه از طریق لرزش، ورزش ایجاد می‌کند و از طریق حرارت رفع چربی‌های زائد.به همین دلیل این کمربند در نوع خود بی‌همتاست.
ویژگیهای دستگاه:
کمربند لاغری ایده آل برای تمامی افراد
مناسب برای ورزشکاران قبل و بعد از تمرین
طراحی فوق العاده : ماساژ ویبره دوگانه جهت متعادل کردن ماساژ به ماهیچه های سمت چپ و راست بدن
تقویت کردن و فرم دهی به ماهیچه ها
دارای 5 درجه شدت و سرعت
برنامه ماساژ دوگانه
گرم کننده ماهیچه
ماساژور کاهش دهنده وزن و فرم دهنده بدن
دارای چهار خروجی تهویه جهت سرعت تنظیم حرارت و رسیدن به نتیجه مطلوب
دارای تایمر اتوماتیک (10 دقیقه)
دارای عملکرد حرارتی
دارای ریموت (کنترل) ساده و زیبا
عملکرد دستگاه:
رسیدن به فرم دلخواه بدن
سوزاندن چربی بدن و کاهش وزن
کمک به رسیدن فرم اولیه بدن
یک ماساژور عالی خانگی
کمک به عمل هضم
کمک به گردش خون بهتر
لرزش های موضعی علاوه بر خونرسانی به بافت های مورد نظر باعث شکستن مولکولهای چربی شده و این عمل خود موجب از بین رفتن سلولیت و بافتها چربی زائد میگردد .دستگاه پرقدرت ویبرو شیپ با توان بالای 53 وات براحتی امرفیزیوتراپی و ایجاد گردش خون بالا را درموضع بوجود می آورد علاوه بر آن این دستگاه مجهز به چیپ کنترل برنامه ماساژ ( ویبره ) بوده و با برنامه های از پیش تعیین شده توسط مهندسین طراح این تکنولوژی دستگاه قادرخواهد بود تا با روشهای بسیار علمی عملیات فنی خود را بسهولت تمام کنترل و نهایی نماید ، لذا کلیه کاربران بدون هیچگونه مشکلی میتوانند با استفاده از این برنامه ها تمامی اعضاء مورد نظر بدن خود را علاوه بر ماساژ و بدست آوردن آرامش با مکانیسمی علمی به شکل طبیعی خود بازگردانند ، چراکه تجمع بافت های چربی بخصوص در قسمتهایی از بدن که مشهود نیز هست باعث ناموزونی اندام گشته و علاوه بر ایجاد مشکلات روانی باعث مشکلات سلامتی نیز میگردند .
با استفاده حداقل روزی 10 دقیقه از دستگاه بسیار قوی Vibro Shape در مدت یکماه ، حداقل 2 الی 3 سایز کاهش اندازه در اندام خود مشاهده میکنید. با استفاده از این فن آوری مهندسین علوم پزشکی گامی بسیار اساسی در این رابطه برداشته اند چرا که علاوه بر فیزوتراپی راحتر موضع مورد نظر براحتی میتوان بافتهای ایجاد شده چربیها را نیز سوزاند و موضع را بحالت طبیعی خود برگرداند، لرزش های موضعی علاوه بر خونرسانی به بافت های مورد نظر باعث شکستن مولکولهای چربی شده و این عمل خود موجود از بین رفتن سلولیت و بافتها چربی زائد می گردد. دستگاه پرقدرت Vibro Shape با توان بالای 53 وات براحتی امرفیزیوتراپی و ایجاد گردش خون بالا را درموضع بوجود می آورد علاوه بر آن این دستگاه مجهز به چیپ کنترل برنامه ماساژ ( ویبره ) بوده و با برنامه های از پیش تعیین شده توسط مهندسین طراح این تکنولوژی دستگاه قادرخواهد بود تا با روشهای بسیار علمی عملیات فنی خود را بسهولت تمام کنترل و نهایی نماید، لذا کلیه کاربران بدون هیچگونه مشکلی میتوانند با استفاده از این برنامه ها تمامی اعضاء مورد نظر بدن خود را علاوه بر ماساژ و بدست آوردن آرامش با مکانیسمی علمی به شکل طبیعی خود بازگردانند ، چراکه تجمع بافت های چربی بخصوص در قسمتهایی از بدن که مشهود نیز هست باعث ناموزونی اندام گشته و علاوه بر ایجاد مشکلات روانی باعث مشکلات سلامتی نیز می گردند.
کمربند لاغری ویبرو شیپ vibro shape علاوه بر قابلیت استفاده برای رفع چربی و چاقی در ناحیه کمر، ران و باسن، این قابلیت را دارد تا برای عضلات بازوها، ساق پا، دور سینه و سر شانه ها استفاده شود.
همینطور این محصول را می توان جهت تسکین کوفتگی، کشیدگی یا خستگی عضله در تمام نواحی بدن مثل گردن، سرشانه ها، بازو ها، دور سینه، شکم، کمر و بخصوص برای دیسک کمر ، ران ، باسن و عضلات ساق پا به صورت ماساژور و تسکین دهنده استفاده نمود . این دستگاه را می توان مادر دستگاه های ماساژ و لاغری موجود در دنیا نامید.
این دستگاه تحت لیسانس صنعتی آلمان میباشد .
این دستگاه شامل یک کمربند لاغری ویبره با علائم حرکات لرزشی – ریموت - آداپتور و دفترچه راهنما می باشد.
با قابلیت ارسال رایگان به سراسر ایران
تنها با یک تماس تلفنی خرید کنید.
**************************
قیمت :85000 تومان
**************************
تلفن سفارشات:
09199921152
09199924635
ارسال فوری درب منزل و محل کار در کمتر از 2 ساعت در تهران ،البرزوگیلان
دیگر استان ها حداکثر 48 ساعت
آدرس ایمیلnovinshop2012@yahoo.com
" بانومارکت "عرضه کننده جدیدترین محصولات (زیبایی و لاغری)


www.banoomarket.com
www.takmarket.blogfa.com
bazarganinovinshop.mihanblog.com
toppik1.persianblog.irتوضیحات کوتاه: کمربند لاغری ویبروشیپ گارانتی ا صل حرارتی و ویبره لاغری تضمینی با کمربند لاغری ویبروشیب گارانتی ارسال رایگان دوکاره دستگاه ویبره کمربند لاغری بسیار قوی لاغری موضعی - کاهش 2 الی 3 سایز در ماه - 100% تضمینی کمربند لاغری ویبرو شیپ اصل ویبره وحرارتی کمربند لاغری ویبره حرارتی ویبروشیپ پرقدرت گارانتی شبیه ساز ورزش ویبروشیپ قوی ترین کمربند لاغری ویبره حرارتی کاملا تضمینی با گارانتی جدیدترین کمربند لاغری ویبره حرارتی موتور سنگین با گارانتی
کلمات کلیدی:
کمربند لاغری،کمربند،لاغری،ویبروشیپ،کمربند لاغری ویبروشیپ،ویبروشیب،vibro shape ،انواع کمربند لاغری،قرص لاغری، ویبره،حرارتی،موتور،ورزشی،تضمینی،گارانتی،عوارض،سریع،قرص لاغری،تناسب،اندام،چاقی ،کاهش،وزن،شکم،باسن،ورزش،حرکات،لرزشی،سونا،خستگی،ماساژور،چربی،تنظیم،محصول لاغری،داروی لاغری،تضمینی،مکس توربو،استیم بلت،جدید ترین کمربند،ورزش،لاغری،قرص لاغری،قرص های لاغری

ارسال به ایمیل : شماره ذخیره شده برای عضویت در ایمیل
ارسال به ایمیل جدید
ایمیل فقط یک ماه آگهی‌های مرتبط را برای من ارسال کن
ثبت ثبت شد
ایمیل فرستنده
ایمیل گیرنده
پیغام
ثبت ثبت شد
توضیحات بیشتر
ثبت ثبت شد
ارسال به شماره : شماره ذخیره شده برای ارسال پیامک
ارسال به شماره جدید
شماره خود را وارد کنید
+98
ثبت ثبت شد

عضویت شما در خبرنامه لوکوپوک با موفقیت ثبت گردید جهت تکمیل عضویت به ایمیل خود مراجعه نمایید.

عضویت عضویت
پاک کردن
عزیز، درود!
انتخاب شهر
همه گروه‌ها
همه گروه‌ها
استخدام
املاک
بخش ویژه دانشجویان
تور
خدمات
خرید و فروش کالا
دیجیتال
صنعت
ماشین و خودرو
تهران