رشته های پر طرفداراز طرف ایرانیان :<br/>1 - MBA : کارشناسی ارشد بازرگانی وتجارت : رشته پر طرفدار اکثر هندی ها و ایرانیها و اعراب است به طوری که گاهی اوقا student-ads education-offers education-offers
رشته های پر طرفداراز طرف ایرانیان :<br/>1 - MBA : کارشناسی ارشد بازرگانی وتجارت : رشته پر طرفدار اکثر هندی ها و ایرانیها و اعراب است به طوری که گاهی اوقا student-ads education-offers education-offers
ارسال شده توسط : امین شمس
همه آگهی های این کاربر
09139589283
ارسال شده توسط : امین شمس
تلفن: 09139589283
پرسش از آگهی دهنده
پرسش
نام
پست الکترونیک
پرسش خصوصی
ارسال ارسال شد

رشته های پر طرفداراز طرف ایرانیان :
1 - MBA : کارشناسی ارشد بازرگانی وتجارت : رشته پر طرفدار اکثر هندی ها و ایرانیها و اعراب است به طوری که گاهی اوقات پذیرش این رشته زمان بر است یعنی اگر برای سایر رشته ها 2 هفته طول بکشد برای این رشته یک هفته بیشتر طول خواهد کشید . مطلب جالب توجه این است که برای ورود به این رشته اکثر فارغ التحصیلان رشته های مختلف می توانند ثبت نام کنند ولی اولویت با رشته های علوم انسانی و مدیریت بازرگانی است .
2 - Master Of Commerce )M.COM ) کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی : رشته بسیار ارزان و پرطرفدار از سوی ایرانیان و به نسبت از نظر حجم درسی کمتر از سایر رشته ها می باشد.در سال جاری مفاد درسی این رشته کاملا تغییر کرده و از حالت سالی واحدی به حالت ترمی تبدیل شده و شامل چهار ترم ( semester ) می باشد.
3 - کارشناسی ارشد بایوتکنولژی : رشته بسیار پر طرفدار با محدودیت پذیرش. اکثرخارجیها معتقدند فارغ التحصیلان این رشته دارای تضمین شغلی در سراسر دنیا هستند. فارغ التحصیلان رشته های علوم تجربی مثل شیمی، زیست، کشاورزی در اولویت اند. تحصیل در این رشته همراه با دوره های تحقیقاتی فراوان وگسترده می باشد .
4 - کارشناسی ارشد بایو انفورماتیک : این رشته ترکیبی از زیست شناسی و علوم زیستی با کامپیوتر است. بسیاری از دانشجویان این رشته را به دلیل تضمین شغلی پس از فارغ التحصیلی برای تحصیل انتخاب می کنند . هزینه این رشته مثل بایوتکنولوژی است .
5 - M.A. English : ر شته بسیار ارزان و پرطرفدار از سوی ایرانیان بوده و به نسبت از نظر حجم درسی کمتر از سایر رشته ها است.این رشته در زیر مجموعه رشته های هنر( Art ) طبقه بندی می شود و قابل ذکر است ، تصوری که ما از رشته های زیر مجموعه هنر در ایران داریم با هند فرق می کند و در هندوستان گرایشهای درسی همانند اقتصاد ، روانشناسی ، علوم سیاسی و انواع زبانها در زیر مجموعه ( Art ) طبقه بندی می شود.

برای اطلاعات بیشتر به وبسایت ما مراجعه فرمایید
http://www.hendostan.com
09139589283 شمس

ارسال به ایمیل : شماره ذخیره شده برای عضویت در ایمیل
ارسال به ایمیل جدید
ایمیل فقط یک ماه آگهی‌های مرتبط را برای من ارسال کن
ثبت ثبت شد
ایمیل فرستنده
ایمیل گیرنده
پیغام
ثبت ثبت شد
توضیحات بیشتر
ثبت ثبت شد
ارسال به شماره : شماره ذخیره شده برای ارسال پیامک
ارسال به شماره جدید
شماره خود را وارد کنید
+98
ثبت ثبت شد

عضویت شما در خبرنامه لوکوپوک با موفقیت ثبت گردید جهت تکمیل عضویت به ایمیل خود مراجعه نمایید.

عضویت عضویت
پاک کردن
عزیز، درود!
انتخاب شهر
همه گروه‌ها
همه گروه‌ها
استخدام
املاک
بخش ویژه دانشجویان
تور
خدمات
خرید و فروش کالا
دیجیتال
صنعت
ماشین و خودرو
تهران